G4Play
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


G4Plaz Romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 [Tutorial]cum se cumpara armele

Inapoi Inainte  Mergi jos! 
AutorMesaj
CoreeN

CoreeN
Rank:
Administrator
Utilizator Utilizator : 08/11/2014
Mesaje Mesaje : 199
MesajSubiect: [Tutorial]cum se cumpara armele   [Tutorial]cum se cumpara armele Icon_minitimeSam Dec 27, 2014 10:17 pm

Buna tuturor! Azi va voi arata cum trebuie sa va cumparati armele cum trebuie!
1.Pentru prima runda (in care se folosesc numai pistoale):
-pentru incepatori recomand armele de start astfel incat va puteti cumpara 2 flashuri SAU 1 he grenade bineînteles alaturi de munitie.
-pentru cei mai experimentati recomand deagle-ul astfel incat cu acest pistol care are 7 gloante si munitia maxim 35 nu trebuie sa va grabiti prea tare sa trageti va fixati.putin tinta si dupa trageti dar nu prea repede deoarece gloantele se termina foarte repede.
2.Pentru a doua runda in cazul in care ati pierdut veti face ceea ce am scris eu mai sus, sau va puteti lua arma mai rapida/puternica. Cea mai recomandata arma (in cazul in care aveti sub 2000$) este mp5 cu care nu trebuie sa trageti ca si disperatii dupa inamic. La fel se face si cu aceasta arma adica se trage mai incet astfel incat sa nimeriti adversarul si luandui o parte din HP sau sa il omorati. Puteti trage si toate gloantele deodata, dar riscati sa ratati si intre timp cand dumneavoastra incarcati, inamicul sa va omoare.
3.Pentru runda a 3-a in cazul in care aveti peste 2600$ (spun 2600$ astfel incat sa puteti sa va cumparati si munitie) si sunteti la echipa Terorista puteti sa cumparati cea mai folosita arma: ak47. Cu aceasta arma e foarte bine sa atacati deoarece scadeti mai mult hp fata de arma pe care am specificat-o in randurile de mai sus: mp5. Daca sunteti in echipa Counter-Terorist si aveti peste 3500$+munitie bineînteles puteti sa va cumparati o arma la fel de folosita: m4a1. Aceasta arma are aceleasi caracteristici ca si ak47.
Urmeaza AWP care e o arma si scumpa si care e mai greu de folosit. Cu awp nu se trage in timp ce esti in miscare deoarece veti rata tinta si fara tinta la awp daca trageti se intampla sa mai ratati, desi cu putin noroc mai puteti omorî si asa.

Ei bine cam atat am avut de spus despre arme....
Va multumesc!
Mergi sus! Mergi jos!
     https://g4play.forumgratuit.ro   
 
[Tutorial]cum se cumpara armele
Inapoi Inainte Mergi sus! 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Tutorial] CPL Mouse FIX
» Tutorial Setinfo
» [Tutorial] Cum fac un server de cs
» [Tutorial] Mouse Acceleration
» [Tutorial] Command Menu by Taurus#

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum